Lokalizacja: Poznań

Kancelarie Kredyt we frankach Poznań

Masz kredyt we franku i myślisz o złożeniu pozwu sądowego wobec instytucji bankowej? Na portalu CHF24.PL zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje, które przybliżą Ci w przyjazmy .
Znajdziesz u nas także bazę doświadczonych prawników i radców prawnych, którzy posiadają na swoim koncie korzystne orzeczenia w sprawach o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu. Dokonujemy wstępnej weryfikacji podmiotów, które świadczą usługi prawnicze dla frankowiczów, co stanowi duże ułatwienie w znalezieniu odpowiedniej kancelarii.
Unieważnienie kredytu we frankach w Poznaniu
Kredyty we frankach to w dalszym ciągu problem tysięcy ludzi w całej Polsce. Jeśli też się z nim zmagasz, musisz wiedzieć kilka ważnych rzeczy, nim wybierzesz pełnomocnika, który będzie reprezentował Cię w sądzie.

Oto niektóre z nich:

  • dobry adwokat lub radca prawny to podstawa. I nie chodzi nam o to, by reprezentowała Cię po prostu renomowana kancelaria z Poznania, która może się pochwalić licznymi sukcesami na polu prawa rodzinnego, czy karnego. Jeśli masz kredyt we frankach, potrzebujesz prawdziwego eksperta właśnie z tej dziedziny, dlatego jako podstawowe kryterium przyjmij specjalizację wybranego prawnika, a nie to, czy jego kancelaria znajduje się kilka kroków od Twojego domu
  • zwróć szczególną uwagę, czy nawiązujesz współpracę bezpośrednio z kancelarią, a nie np. pośrednikiem, który przekaże Twoją sprawę właściwemu pełnomocnikowi. Jak poznać różnicę? To proste: większość pośredników jako formę prawną wybiera spółkę z o.o. – jeśli firma ma właśnie taki charakter, to nie jest kancelarią prawną. Zdecydowanie lepiej zrobisz, jeśli zgłosisz się bezpośrednio do kancelarii i nawiążesz współpracę z wybranym pełnomocnikiem, z którym będziesz mieć kontakt na wszystkich etapach prowadzonej sprawy
  • nie bój się pytać o dotychczasową skuteczność prawnika. To bardzo ważne – jeśli więc kancelaria nie chwali się na swojej stronie sukcesami procesowymi w postaci unieważnienia lub odfrankowienia kredytu, koniecznie zapytaj o konkrety! Usługi prawne nie należą do najtańszych, podobnie jak nie są niskie koszty sądowe, dlatego upewnij się, że masz do czynienia z kimś, kto rzeczywiście jest dla Ciebie w stanie wywalczyć korzystny wyrok
    pytaj prawnika również o to, jaki jest przeciętny czas trwania postępowań frankowych, w których do tej pory uczestniczył – jeśli sprawy procesowe ciągną się zbyt długo, może to świadczyć o niewielkim doświadczeniu w temacie kredytów we franku

Sprawy frankowe po 2019 roku
Wydany w 2019 roku wyrok TSUE ułatwił frankowiczom dochodzenie swoich praw na drodze sądowej. Nie oznacza to jednak, że sprawy frankowe nagle stały się proste – przeciwnie, w dalszym ciągu trzeba się przygotować na skomplikowany i możliwe, że długotrwały proces sądowy, gdzie frankowicze mają przeciwko sobie działy prawne instytucji bankowych, które są ekspertami w tym sektorze prawa.

Na rynku usług prawnych można znaleźć kancelarie, które zajmowały się sprawami frankowiczów już w latach 2013 i 2014, na długo przed orzeczeniem TSUE – i nawet w tamtym czasie były w stanie uzyskiwać dla swoich klientów korzystne wyroki. To właśnie takiej kancelarii potrzebujesz, by rozwiązać swój problem z umową kredytową we franku szwajcarskim.

Chcemy również przestrzec naszych użytkowników, aby dokładnie czytali podpisywane umowy i zapoznawali się z warunkami finansowymi przedstawianymi przez kancelarie prawne. Dotyczy to zwłaszcza kosztów obsługi prawnej, zarówno w przypadku wygranej, jak i przegranej sprawy. Zanim nawiążesz współpracę z prawnikiem lub radcą prawnym, upewnij się, że wszystkie warunki są dla Ciebie w pełni zrozumiałe i akceptowalne.

Pokazuje 1 - 1 z 1
Projekt i wykonanie: