piątek, 12 lipca, 2024
CH PLN/CHF4.36
CurrencyRate.Today
Check: 12 Jul 2024 10:05 UTC
Latest change: 12 Jul 2024 10:00 UTC
API: CurrencyRate
Disclaimers. This plugin or website cannot guarantee the accuracy of the exchange rates displayed. You should confirm current rates before making any transactions that could be affected by changes in the exchange rates.
You can install this WP plugin on your website from the WordPress official website: Exchange Rates🚀
Kontakt: info@chf24.pl

Redakcja

CHF24.PL – Źródło wiarygodnych informacji finansowych nie tylko dla Frankowiczów

Na portalu CHF24.PL priorytetem jest dostarczenie użytkownikom wiarygodnych informacji, wartościowych treści, danych, analiz i informacji, które pomogą w podejmowaniu decyzji dotyczących kredytów we frankach, złotówkach oraz innych produktów bankowych. Naszym celem jest bycie miejscem znanych z wysokiej jakości, aktualności oraz rzetelności informacji na polskim Internecie.

Użytkownicy są dla nas najważniejsi

Wszystkie działania, które podejmujemy na portalu CHF24.PL, mają na celu zadowolenie naszych użytkowników. Nasza strona internetowa to medium, które dostarcza rzetelne treści oraz przestrzeń do wymiany prawdziwych informacji. Na bieżąco informujemy o najważniejszych wydarzeniach w sądach, zmianach prawa oraz istotnych wyrokach w Sądzie Najwyższym oraz TSUE.

Jesteśmy dla Ciebie, użytkowniku CHF24.PL

Na portalu CHF24.PL znajdziesz informacje i opinie na temat firm, produktów i usług. Wszystkie treści są przygotowane przez naszych rzetelnych i doświadczonych redaktorów. Materiały oraz rankingi są oparte na ogólnodostępnych informacjach pozyskanych z Internetu. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że informacje zawarte na naszym serwisie nie stanowią porad prawnych, a wszystkie artykuły zawierają subiektywne opinie ich autorów. Przed podjęciem decyzji zawsze warto skonsultować się ze specjalistą, takim jak adwokat, radca prawny lub wyspecjalizowana kancelaria od spraw finansowych lub frankowych.

Doświadczony i oddany zespół redakcyjny

Nasz zespół składa się z doświadczonych i oddanych redaktorów, którzy każdego dnia dostarczają rzetelne i wartościowe informacje. Nie boimy się podejmować trudnych tematów i poświęcamy dużo czasu, aby dotrzeć do najważniejszych informacji dla frankowiczów oraz kredytobiorców.

Źródła informacji na CHF24.PL

Na portalu CHF24.PL korzystamy z różnych źródeł informacji, aby dostarczyć jak najbardziej kompleksowe i rzetelne treści. Nasz zespół redakcyjny przeprowadza dokładne badania, analizuje dane i informacje z wielu różnych źródeł, takich jak:

  1. Internet – korzystamy z ogólnodostępnych informacji pozyskanych z wiarygodnych stron internetowych.
  2. Sądy – śledzimy najważniejsze wydarzenia w sądach, takie jak wyroki dotyczące kredytów we frankach.
  3. Zmiany prawne – na bieżąco informujemy o zmianach w prawie dotyczących rynku finansowego.

Treści na CHF24.PL – unikalne i wartościowe

Wszystkie treści publikowane na CHF24.PL są unikalne i wartościowe. Nasz zespół redakcyjny dba o to, aby dostarczać najświeższe informacje, analizy i opinie. Przygotowujemy artykuły, rankingi oraz porady na temat kredytów we frankach, złotówkach oraz innych produktów bankowych.

Współpraca z ekspertami

W celu zapewnienia najwyższej jakości treści, współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin. Nasi redaktorzy konsultują się z prawnikami, specjalistami od finansów oraz innymi ekspertami, aby upewnić się, że dostarczamy rzetelne i wiarygodne informacje.

Zachęcamy do dyskusji i wymiany informacji

Na CHF24.PL staramy się stworzyć przestrzeń do dyskusji i wymiany informacji. Zachęcamy użytkowników do udzielania się w komentarzach pod artykułami, dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz zadawania pytań. Wierzymy, że dzięki współpracy i wymianie informacji możemy wspólnie budować lepszy świat finansów.

Podsumowanie

Portal CHF24.PL to wiarygodne źródło informacji finansowych dla osób posiadających kredyty we frankach, złotówkach oraz innych produktów bankowych. Nasz zespół redakcyjny dba o dostarczanie unikalnych i wartościowych treści, które pomagają w podejmowaniu decyzji.

Redaktor Michał Augustynowicz

Michał Augustynowicz

Ekspert finansowy, skupiający się od 5 lat na kredytach frankowych. Ma zdolność do analizy skomplikowanych zagadnień oraz pasje do dzielenia się wiedzą. Autor wielu publikacji stanowiących źródło informacji dla poszkodowanych klientów banków.

Alina Kownacka

Alina Kownacka

Dziennikarka skupiający się w redakcji na sprawach bieżących. Przygotowuje informacje o najciekawszych wyrokach, bacznie przygląda się problemom Frankowiczów oraz śledzi pracę kancelarii świadczących pomoc dla Frankowiczów.

Barbara Gawrońska

Barbara Gawrońska

Dziennikarka, specjalizuje w dawaniu prostych odpowiedzi na skomplikowane i nietypowe pytania oraz tłumaczeniu trudnych zagadnień prawnych na zrozumiały język.

Redakcja

Anna Gromera

Śledzi orzecznictwo sądów. Sprawdza aktualne problemy kredytobiorców, przygląda się produktom bankowym sprawiającym problemy. Gromadzi informacje o najważniejszych wydarzeniach dla kredytobiorców.

Projekt i wykonanie: