Redakcja

CHF24.PL – PORTAL INFORMACYJNY NIE TYLKO DLA FRANKOWICZÓW

Nasz cel i misja

Zapewniamy użytkownikowi wiadomości, wartościowe treści, dane, analizy i informacje ułatwiające podejmowanie decyzji przez osoby posiadające tzw. Kredyty we frankach, ale także w złotówkach oraz inne produkty bankowe, z którymi można wystąpić na drogę sądową. W polskim Internecie chcemy być miejscem znanym z jakości, aktualnych danych i rzetelności.

Użytkownicy są najważniejsi – wszystko co robimy, robimy dla Ciebie. Nasza strona internetowa jest medium dostarczania rzetelnych treści, przestrzenią wymiany prawdziwych informacji – na bieżąco informujemy o najważniejszych wydarzeniach w sądach oraz zmianach prawa czy też istotnych wyrokach w Sądzie Najwyższym oraz TSUE.

Użytkownicy w CHF24.PL

Tak, Ty jesteś dla nas najważniejszy, a chf24.pl to miejsce, w którym znajdziesz informacje i oceny o firmie, produkcie lub usłudze. Wszystko przygotowane dla Ciebie jest przygotowywane przez naszych rzetelnych i doświadczonych redaktorów. Wszystkie materiały oraz rankingi przygotowane są na podstawie ogólnodostępnych informacji pozyskanych z Internetu. Musisz jednak pamiętać, że informacje zawarte w serwisie to nie porady prawne a wszystkie artykuły zawierają subiektywne opinie ich autorów. Zawsze przed podjęciem decyzji powinieneś skonsultować się ze specjalistą, czyli adwokatem lub radcą prawnym a najlepiej z wyspecjalizowaną kancelarią od spraw finansowych lub kancelarią frankową.

Redakcja CHF24.PL

Nasz zespół składa się z doświadczonych i oddanych redaktorów, którzy każdego dnia dostarczają rzetelnych i wartościowych informacji. Nie boimy się podejmować trudnych tematów oraz poświęcamy dużo czasu ,aby dotrzeć do najważniejszych dla Frankowiczów, oraz kredytobiorców informacji.

Alina Kownacka

Alina Kownacka

Dziennikarka skupiający się w redakcji na sprawach bieżących. Przygotowuje informacje o najciekawszych wyrokach, bacznie przygląda się problemom Frankowiczów oraz śledzi pracę kancelarii świadczących pomoc dla Frankowiczów.

Barbara Gawrońska

Barbara Gawrońska

Dziennikarka, specjalizuje w dawaniu prostych odpowiedzi na skomplikowane i nietypowe pytania oraz tłumaczeniu trudnych zagadnień prawnych na zrozumiały język.

Anna Gromera

Śledzi orzecznictwo sądów. Sprawdza aktualne problemy kredytobiorców, przygląda się produktom bankowym sprawiającym problemy. Gromadzi informacje o najważniejszych wydarzeniach dla kredytobiorców.

Projekt i wykonanie: