Lokalizacja: Wrocław

Kancelarie kredyt we frankach Wrocław

Masz kredyt we frankach i potrzebna Ci pomoc prawna w batalii sądowej z bankiem? Na naszym portalu znajdziesz kompleksowe informacje na temat kredytu zaciągniętego na niekorzystnych warunkach we franku szwajcarskim.

Na CHF24.PL masz dostęp do aktualności związanych z bieżącym stanem prawnym, orzecznictwem w takich sprawach, a także uzyskasz tu kontakt do sprawdzonych kancelarii oferującej pomoc Frankowiczom na terenie całego kraju.

Jesteśmy prawdopodobnie największym kompendium wiedzy w sprawach frankowych w Polsce. Skorzystaj z naszego doświadczenia i sprawdź, jakie są Twoje możliwości w walce z instytucjami finansowymi, z którymi masz niekorzystną umowę.

Pomoc dla frankowiczów we Wrocławiu

Jeśli szukasz dobrego prawnika lub radcy prawnego we Wrocławiu i okolicach, to dobre miejsce dla Ciebie. Gromadzimy dane doświadczonych kancelarii, które od lat zajmują się sprawami przeciwko bankom w sprawach kredytów we frankach szwajcarskich i mogą się pochwalić na tym polu licznymi sukcesami.

Sprawy frankowe Wrocław

Frankowicze często nie wiedzą, jak szukać dobrej kancelarii oferującej pomoc frankowiczom – bywa, że trafiają do prawnika z polecenia, specjalizującego się w zupełnie innej dziedzinie prawa, który owszem, podejmie się prowadzenia sprawy, ale niekoniecznie będzie posiadał niezbędne doświadczenie w tym temacie.

Sprawy o kredyty we frankach wiążą się często ze skomplikowanym i długotrwałym procesem – przeciwko sobie mamy instytucje, które będą reprezentowane przez wysokiej klasy fachowców.

W takiej batalii sądowej nie ma miejsca na eksperymenty, dlatego tak ważne jest, aby od razu wybrać prawnika lub radcę prawnego, którego specjalność to właśnie pomoc frankowiczom. Warto postawić na osobę, która doskonale zna się na sprawach frankowiczów i metodyce postępowania sądowego. Tylko osoba z doświadczeniem po przeanalizowaniu umowy kredytowej zaproponuje najskuteczniejsze rozwiązania.

Jak znaleźć taką kancelarię i jakie są kryteria wyboru?

  • gdy wybierasz kancelarię prawną, która ma poprowadzić Twoją sprawę frankową, kieruj się przede wszystkim specjalizacją firmy i jej doświadczeniem, a nie tym, że znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania. W takich sprawach odległość ma znacznie mniejsze znaczenie niż wiedza z zakresu kredytów frankowych – jeśli chcesz wygrać swoją sprawę, bierz to pod uwagę
  • uważaj na pośredników – nagłośnienie tematu kredytów we frankach i zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny to prawdziwa żyła złota dla firm, które same nie mają statusu kancelarii prawnej, ale pośredniczą w Twoim kontakcie z pełnomocnikiem. Jak poznasz takie podmioty? Mają one zwykle formę spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.), dzięki czemu łatwo zorientujesz się, że nie jest to kancelaria prawna (bo ta nie może mieć takiej formy prawnej)
  • stawiaj na specjalizację wybranego pełnomocnika w określonym typie spraw – potrzebny Ci prawnik lub radca prawny, którego specjalizacją są kredyty we frankach – nie sprawy gospodarcze, prawo pracy czy prawo rodzinne. Specyfika spraw frankowych wymaga od prawnika bardzo dużego doświadczenia na tym konkretnym polu, dlatego poproś go o udokumentowanie dotychczasowych sukcesów w procesach frankowiczów
  • upewnij się dokładnie, jaka będzie cena obsługi prawnej – dobrej klasy specjalista zadba o przedstawienie Ci przejrzystych warunków współpracy, dzięki czemu dowiesz się, ile zapłacisz kancelarii, niezależnie od wyniku sprawy


Kredyty we frankach szwajcarskich – kancelarie we Wrocławiu
Choć wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych zapadł w 2019 roku, sprawy frankowe toczyły się w polskich sądach już 5, a nawet 6 lat wcześniej.

Oznacza to, że możesz znaleźć kancelarie prawne, które wyspecjalizowały się w tym temacie, a ich doświadczenie sięga nawet roku 2013. Przystępując do współpracy, upewnij się, że do Twojej sprawy zostanie oddelegowany prawnik lub radca prawny, który uczestniczył w tych procesach i ma na swoim koncie sukcesy – czyli wyroki skutkujące odfrankowieniem lub unieważnieniem kredytu – i to takie wyniki w portfolio pełnomocnika powinny się dla Ciebie liczyć najbardziej.

Mimo tego, jak bardzo głośne były sprawy frankowe w ostatnich latach, nie ma wielu kancelarii specjalizujących się w tej dziedzinie prawa.

U nas jednak znajdziesz sprawdzoną bazę specjalistów, których zweryfikowaliśmy pod kątem doświadczenia w przedmiotowych sprawach i upewniliśmy się, że mają na swoim koncie korzystne wyroki.

Potraktuj naszą bazę jako wskazówkę, swoiste ułatwienie w znalezieniu dobrego specjalisty. To w dalszym ciągu na Tobie spoczywa odpowiedzialność dokładnego czytania umów i upewnienia się, że warunki, które akceptujesz, są dla Ciebie zrozumiałe.

Frankowicze Wrocław – Przydatne informacje

Kancelarie frankowe Wrocław

Pokazuje 1 - 1 z 1
Projekt i wykonanie: